breastfeeding image

בלוג לנסינו

nimi123's picture

לנסינו מופיע בסרט החדש Fall to Rise

מוצרי לנסינו מככבים בסרט החדש Fall to Rise (טרם הגיע לאקרנים בישראל). הסרט מבוסס על סיפורה האמיתי של רקדנית ראשית (Katherine Crockett) בלהקת מחול שיולדת את תינוקה הראשון, רק כדי לגלות שאינה יכולה לדחות את תשוקתה לחזור לרקוד...יוצרת הסרט, בעצמה אמא, ביקשה בין היתר גם להעלות למודעות את ההתמודדות של אימהות עם קשיי ההנקה. לאור ניסיונה האישי עם מוצרי לנסינו והתמיכה המדהימה לה זכתה ממוצרים אלה, היא פנתה לחברה לשם שימוש במוצרים בסרט.

הקליקו כאן לראיון קצר עם יוצרת הסרט

nimi123's picture

מתברר שגם נסיכת בריטניה, קייט מידלטון, משתמשת ברפידות של לנסינו!

תהית באילו מוצרים משתמשת הדוכסית של קיימברידג' כשמדובר בתינוק המלכותי שלה? ובכן עכשיו את יודעת.

קייט מידלטון נראתה עם רפידות ההנקה החד פעמיות של Lansinoh בעגלת הקניות שלה בעיר אנגלסי (Anglesey) שבבריטניה!

ראי קישור הבא http://www.popsugar.com/Kate-Middleton-Grocery-Shopping-31342963?slide=1

...

סיון טמיר משגב's picture

איה אאוץ' ואווה (או: כאבים, סדקים ודימומים בפטמה)

 

טמות סדוקות, קרועות, חבולות או מדממות? רק מלדמיין את המחזה הזה אנחנו מחווירות וראשנו מסתחרר. המחשבה על פציעה באזור כה רגיש ועדין מעוררת בנו חלחלה ובצדק, ויחד עם זאת, אני מגלה שנשים רבות מקבלות את המציאות הזו בתחילת ההנקה כאילו היתה זו גזירת הגורל. האם זו אכן גזירת גורל? האם הנקה "אמורה לכאוב בהתחלה"? (ספויילר: לא), האם יש מה לעשות בנדון? (ספויילר 2: כן).

כשתינוק יונק מהשד, מונחת פטמתה של האם בחיך העליון שלו. תמששו עם הלשון שלכם את הגבעה הקטנה הזו שיש לכן בפה, המקום הכי גבוה בחיך? שם. כשהכל עובד טוב, יושבת לה הפטמה בחיכו של התינוק, שפתו העליונה סגורה...

סיון טמיר משגב's picture

איפה הילד?

דמיינו את הסיטואציה הבאה: יש לכן ילד בן 3, הוא צריך לעבור בדיקת דם סטנדרטית ואתן הולכות איתו לקופת החולים. שם, אומרת לכם האחות בכניסה שהרופא עדיין לא הגיע, לכן, תשאירו את הילד עם כל שאר הילדים המחכים ותלכו לעבודה כי הנוכחות שלכם מפריעה, הילד יעבור את בדיקת הדם בהמשך היום בלעדיכן ועוד כמה שעות תחזרו לקחת אותו. הייתן מסכימות? ברור שלא. למה לא? כי זה מופרך ומזעזע ואולי אפילו לא חוקי. לעולם לעולם לא נשאיר את הילד שלנו בלעדינו במקום שהוא לא מכיר ובטח שלא נעשה זאת כשהוא צריך לעבור פרוצדורה רפואית כואבת.

...

סיון טמיר משגב's picture

יום הולדת 3

 לירי, בני הקטן, חגג השבוע את יום הולדתו השלישי. לפני שלוש שנים פרסמתי לראשונה את סיפור הלידה המיוחדת שחוויתי איתו - לידה שהיתה אמורה להיות ביתית ופרטית והפכה להתערבותית והמונית ובכל זאת - מעולה ופעילה. לכבוד יום ההולדת, אני מפרסמת  שוב את הסיפור(הארוך אבל שווה..תאמינו לי), בתקווה שייתן כוח ותקווה לנשים אחרות בבואן ללדת. מזל טוב לירי אהובי

סיפור הלידה של לירי

 

לידת הבית של לירי היתה כזו: לילה. הבית שקט, אין מוזיקה. אין דיבורים. רק קול הנשימות שלי ממלא את החלל. הבריכה מלאה...

סיון טמיר משגב's picture

לישון כמו תינוק? נו באמת..

לעיתים נדמה כי נושא השינה אצל תינוקות ופעוטות הוא כה מורכב, רגשי וטעון, עד שעדיף כלל לא להכנס אליו. יחד עם זאת אמהות רבות מחפשות תשובות ומענה למצוקות השינה שלהן ושל ילדיהן ומוכנות לשם כך להתנסות בחוויות שאינן תואמות כלל את תפיסת עולמן, מה שמגדיל את המצוקה אף יותר. וכך, הולך וגדל כדור השלג הזה, מתעצם ומאיים להחריב כל חלקה טובה בחווית ההורות. בואו נעצור אותו ונעשה סדר בדברים.

כל מי שגידל פעם בעל חיים ממשפחת היונקים יודע שהגורים ישנים צמוד צמוד לאמא שלהם, מחוברים לפטמתה רוב הזמן ומתעוררים ברגע שהיא קמה לכמה דקות לחלץ עצמותיה או לאכול. סיטואציה כזו נראית לנו, בני...

סיון טמיר משגב's picture

"למה הוא לא יורד מהציצי?"..

"הוא לא יורד לי מהציצי" " אפילו לשירותים אני לא מצליחה ללכת" "בטח אין לי מספיק חלב אחרת הוא כבר היה ישן מזמן"

נשמע מוכר?

המשפטים הללו מככבים כמעט בכל שיחות הטלפון שאני מקבלת מאמהות חדשות. רובן ככולן מרגישות שהן עושות משהו לא בסדר ושהתינוק הפרטי שלהן כנראה לא מסופק ולא מאושר, כי אחרת "איזו עוד סיבה יש לו להיות כל כך לא מרוצה כשהוא לא על הציצי?".

רובנו גדלנו עם הידיעה שתינוק...

סיון טמיר משגב's picture

חופשת לידה? האמנם?

השבוע הייתי בביקור בית אצל יולדת, התינוקת שלה בת שבוע ומתקשה לינוק. היו עניינים גם בבית החולים, אשפוז של יומיים לפני הלידה ואז זירוז ולידה מאוד קשה ותינוקת שנולדה קטנה והיתה זקוקה לניטור בשעות הראשונות לחייה ובקיצור: התחלה לא פשוטה..

הגעתי בשעות הצהריים, הבית שקט. רק שתיהן בסלון וריח של עוגה אפויה מגיע מהמטבח. "מי איתך בבית?" "אף אחד", היא מחייכת "אמא שלי תבוא בהמשך השבוע מירושלים". "ובינתיים את לבד?" "כן". "ומי מטפל בך?" "למה צריך לטפל בי?..אני ממש בסדר" קולה נסדק. "ממש ממש בסדר". "ובעלך?" "בעלי...

סיון טמיר משגב's picture

התחלה

ההתחלה היא תמיד הכי קשה, כנראה קושי הוא טיבן של התחלות מכל סוג. התינוק הראשון שנולד..להיות בפעם הראשונה אמא..ההנקות הראשונות..הפוסט הראשון בבלוג הזה.

אולי הטבע או אלוהים או איזהשהוא מנהל קוסמי אחר מנסה להגיד לנו שצריך לעבור בתוך הקושי כדי שנוכל להתנהל בקלות יתרה בהמשך ?  אולי.

אולי ההתחלה אמורה להיות טבעית, זורמת, אינסטינקטיבית ורק לעיתים נדירות היא נתקעת ככה ומתקשה להתניע? אולי.

האם באמת |"...